Šusteková 2, Bratislava (budova polikliniky)
Šusteková 2, Bratislava (budova polikliniky)

Kurzy a cvičenia pre tehotné

Na predpôrodnom kurze získate informácie a sebavedomie k pôrodu. Na hodinách cvičenia načerpáte energiu a posilníte telo.

Predpôrodný kurz

Intenzívna príprava na pôrod a starostlivosť o novorodenca. Skúsené pôrodné asistentky vás prevedú tehotenstvom, pôrodom aj obdobím šestonedelia s vašim bábätkom. Súčasťou kurzu je aj poučenie partnera – či už ako budúceho otecka alebo osoby pri pôrode.

Gravid joga pre tehotné

Vedené hodiny jogy pre tehotné prinášajú uvoľnenie, relax a rovnováhu.

Tehotenské cvičenie

Hodiny aktívneho cvičenia s lektorkou zamerané na posilnenie celého tela.

Pilates pre tehotné

Cvičenie zamerané na koordináciu pohybov a uvoľnenie celého tela.

Mama joga po pôrode

Pokračovanie gravid jogy po pôrode pre lepšie zotavenie a čas pre seba.

Popôrodné cvičenie

Dynamické cvičenie pre návrat kondície a chuti do pohybu.

PRIPRAVUJEME

Ide to aj doma

Ako jediní na Slovensku máme pre vás aj online kurzy pre tehotné. Hodiny učiva a cvičení v podobe videí na našom webe sú dostupné 24/7.

GraviFit Doma

Služby pre vás

V štúdiu GraviFit môžete absolvovať masáž alebo individuálnu konzultáciu. Naše pôrodné asistentky môžu byť s vami aj ako osoba pri pôrode.

Vážené klientky, vzhľadom na aktuálnu situáciu týkajúcu sa koronavírusu, by sme Vás radi informovali, že v našom štúdiu prerušujeme všetky aktivity. Ak máte záujem o individuálne konzultácie týkajúce sa prípravy na pôrod, radi sa s Vami spojíme online. Prosím, dajte nám vedieť na gravifit@gravifit.sk. O ďalších krokoch a aktivitách Vás budeme informovať prostredníctvom našich sociálnych sietí, webu a mailov. Ďakujeme za pochopenie. Sme v tom spolu. Buďte zdravé a zostaňte doma.
+