Gravid joga pre tehotné

39,00 

Hodnotenie 4.79 z 5 na základe 24 zákazníckych recenzií
(24 recenzií zákazníkov)

5 hodín cvičenia gravid jogy pre tehotné pod vedením lektorky v našom bratislavskom alebo trenčianskom štúdiu. Maximálna kapacita 9 miest.

Zrušiť výber

Kategória článku: SKU: N/A

Popis

Vedené hodiny gravid jogy pre tehotné prinášajú uvoľnenie, relax a rovnováhu. Zbavia vás bolesti chrbta a dodajú vám pozitívnu energiu. Cvičením zapájate panvové dno, čím pripravíte vaše telo na pôrod a zlepšíte zotavenie po ňom. Gravid joga je vhodná pre budúce mamičky od 12 týždňa až do pôrodu a nevyžaduje predošlé skúsenosti s jógou.

Joga pre tehotné je vhodná pre fyziologickú tehotnosť. Ak ste sledovaná ako riziková gravidita – vysoký krvný tlak, placenta prevea, biloba, predčasné skracovanie krčka maternice – cvičenie NIE JE pre vás vhodné. Odporúčame si priniesť so sebou materskú knižku, uterák na podložku a vodu.

Najbližšie voľné termíny

Kurz Dátum Čas Lektorka Stav
Gravid joga 12.10. - 9.11., štvrtok 16:00 - 17:00 Maca voľné
Gravid joga 12.10. - 9.11., štvrtok 17:15 - 18:15 Maca voľné
Gravid joga 12.10. - 9.11., štvrtok 18:30 - 19:30 Maca voľné
Kurz Dátum Čas Lektorka Stav
Gravid joga 9.10. - 6.11., pondelok 16:15 - 17:15 Veronika voľné
Gravid joga 9.10. - 6.11., pondelok 17:30 - 18:30 Veronika voľné
Gravid joga 10.10. - 7.11., utorok 9:00 - 10:00 Veronika voľné
Gravid joga 13.11. - 11.12., pondelok 16:15 - 17:15 Veronika voľné
Gravid joga 13.11. - 11.12., pondelok 17:30 - 18:30 Veronika voľné

Nenašli ste pre seba vhodný termín? Nechajte na seba kontakt a ozveme sa, hneď ako vypíšeme nové termíny.

Nechce sa vám čakať? Potom odporúčame naše ONLINE KURZY GraviFit Doma.

Ukážka cvičenia gravid jogy pre tehotné v štúdiu GraviFit
Ukážka cvičenia gravid jogy pre tehotné v štúdiu GraviFit
Ukážka cvičenia gravid jogy pre tehotné v štúdiu GraviFit
Ukážka cvičenia gravid jogy pre tehotné v štúdiu GraviFit

Lektorky

Marcela Píšová

Marcela Píšová
Marcela je pôrodná asistentka z Univerzitnej nemocnice Bratislava. V štúdiu GraviFit sa venuje najmä tehotenským cvičeniam.

Veronika Salicová

Veronika Salicová
Pôrodná asistentka vedúca štúdio v Trenčíne. Okrem gravid jogy vedie predpôrodné kurzy a vo voľnom čase ju pravdepodobne stretnete s rodinou v prírode.

Prvotriedna skúsenosť

Najnavštevovanejšie štúdio na Slovensku

Takmer 100% hodnotenie spokojnosti

Priestranná cvičebná miestnosť

Robíme to radi

Časté otázky

Kedy je vhodné začať s cvičením gravid jogy?

Cvičenie odporúčame až od 12. týždňa, dovtedy sa pohybovým aktivitám odporúčame vyhýbať. Následne je gravid joga vhodná až do pôrodu.

Do kedy je možné cvičiť jogu pre tehotné?

Gravid joga pre tehotné je vhodná až do pôrodu. Množstvo mamičiek k nám chodí cvičiť až do posledných dní.

Je možné si nahradiť hodinu v inom termíne?

Áno, ale iba raz za kurz. Nakoľko je účasť na každej hodine limitovaná, náhrada viacerých hodín je organizačne komplikovaná a neumožňujeme ju.

Môžem chodiť na gravid jogu, aj keď som jogu ešte necvičila?

Určite! Kurzy nevyžadujú predošlé skúsenosti s jogou. Naše milé lektorky vás povedú. Ak už ale niečo viete, na škodu to rozhodne nebude 😃

Môžem chodiť popri gravid joge aj na tehotenské cvičenie?

Samozrejme a mnoho našich klientiek tak aj robí! Pokojnú jogu doplníte aktívnym cvičením celého tela.

Kedy by som nemala cvičiť?

Ak ste sledovaná ako riziková gravidita – vysoký krvný tlak, placenta prevea, biloba, predčasné skracovanie krčka maternice – cvičenie NIE JE pre vás vhodné.

Koľko trvá 1 hodina gravid jogy?

1 hodina cvičenia gravid jogy trvá plných 60 minút. Odporúčame preto aj vašu dochviľnosť, aby vás neskorý príchod neukrátil o časť cvičenia.

Vedú jogu pre tehotné certifikované lektorky?

Áno, tím našich lektoriek je zložený z certifikovaných odborníkov z oblasti pôrodnej asistencie, fyzioterapie a ošetrovateľstva s dlhoročnou praxou.

Čo je v cene kurzu?

V cene kurzu je 5 hodín cvičenia aj zapožičanie cvičebnej podložky. Tak isto vám radi poskytneme dostatok čerstvej vody a drobné občerstvenie.

Je potrebné si nosiť vlastnú podložku alebo je možnosť si požičiať.

Pre vaše pohodlie odporúčame nosiť si vlastnú podložku, ale v štúdiu máme dostatok podložiek na zapožičanie zadarmo.

Darujte kurz ako darček

Potešte partnerku či známu a darujte jej darčekový poukaz. Dostupné sú elektronické aj krásne fyzické poukážky.

Darčekový poukaz gravifit

Vidíme sa doma!

Ako jediný na Slovensku máme pre vás aj online kurzy pre tehotné. Hodiny učiva a cvičení v podobe videí na našom webe sú dostupné 24/7.

GraviFit Doma

Garancia vrátenia peňazí

S našimi kurzami sme si natoľko istí, že vám ponúkame záruku vrátenia peňazí po prvej lekcii, pokiaľ by ste neboli spokojná. A svoje sľuby vždy plníme.

24 recenzií k Gravid joga pre tehotné

 1. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Absolvovala som 2 kurzy Gravid jogy s Marcelkou a bola som veľmi spokojná. Cvičenie vôbec nebolo náročné, skôr také relaxačné, ale presne to mi vyhovovalo.
  Prostredie bolo príjemné, lektorka bola vždy ochotná odpovedať na akékoľvek otázky ohľadne tehotenstva a pôrodu a sem tam cvičenie okorenila aj svojimi skúsenosťami z praxe. 🙂
  Určite odporúčam Gravid jogu s Marcelkou, je to veľmi príjemná osoba. Z každej hodiny som odchádzala zrelaxovaná a s nejakou užitočnou informáciou navyše.
  Ďakujem. 🙂

 2. Hodnotenie 4 z 5

  (overený zákazník)

  Bola som veľmi spokojná.
  Veľmi milá lektorka, pekné prostredie.
  Ak ste však zvyknuté na klasickú jogu, môžno to bude pre vás príliš ľahké cvičenie…(v porovnaní s inými gravid jógami, ktoré som cvičila).
  Absolvovala som zatial jeden kurz v tomto štúdiu, do pôrodu ich stihnem určite viac.
  Doporučujem.

 3. Hodnotenie 5 z 5

  Bola som aj pri prvom tehu a chodila som aj teraz pri druhom. Clovek sa nauci spravne dychat, joga mi pomaha pri bolesti krizoch. Urcite odporucam, clovek perfektne zrelaxuje a ponatahuje sa.

 4. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Absolvovala som Gravid jogu pre tehotné s Andy a bola som veľmi spokojná. Andy je veľmi milá a zlatá. Bolo to veľmi zaujímavé, hodiny ma bavili, okrem toho som spoznala aj iné tehotné dievčatá, s ktorými sme mohli zdieľať zážitky z nášho tehotenstva. Určite odporúčam… 🙂

 5. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Chodila som cvicit od 14 tyzdna az do porodu, vdaka comu som sa citila fantasticky. Chrbat a krize ma vdaka joge boleli menej ako predtým ked som nebola tehotna. Prostredie je velmi prijemne, cvicitelka skvela, atmosfera velmi priatelska a uvolnena. Odporucam kazdej budúcej mamine, oddýchnete si telom aj dusou 🙂

 6. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Gravit joga aj cvičenie s Marcelkou bolo super 🙂 bol to relax a cvičenie zároveň, spokojná som bola hlavne s jej prístupom. Vždy bola ochotná odpovedať na všetky otázky ohľadne tehotenstva a pôrodu. Vynikajúce spestrenie tehotenstva, vrelo budem odporúčať. Absolvovala som 2 kurzy cvičenia a 1 jogy a vždy som odchádzala spokojná s pocitom, že som pre seba niečo urobila a vždy aj bohatšia o info. ohľadne pôrodu, čo je pre mňa ako prvo-rodičku veľkým plusom.

 7. Hodnotenie 5 z 5

  Výborne cvičenie,relax bola som veľmi spokojná,hlavne s prístupom ,určite odporúčam.

 8. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  S gravid jogu som spokojná, je to relax a cvicenie zároveň. Ak bude môcť, budem pokračovať až do pôrodu.

 9. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Cvicim jogu s Andy a som velmi spokojna, mam dva kurzy za sebou, pomaha mi to s bolestou chrbta a dodava mi to energiu. Ak to bude mozne, budem cvicit do porodu.

 10. Hodnotenie 3 z 5

  Gravid joga ako cvičenie nemá chybu. Spokojná som aj s cvičiteľkami, ktoré vytvárili pri cvičení pohodovú atmosféru. Mne sa však nepáčil prístup pani majiteľky/manažérky najmä v oblasti komunikácie – neodpovedala na telefonáty ohľadom zmeny termínov, ktoré sama iniciovala a na posledný termín jogy by som vďaka jej zlej informácii prišla úplne zbytočne . Termín jogy sa párkrát presunul a vznikol z toho chaos. Za 5 cvičení sa kvôli presunu prestriedali 3 cvičiteľky.

 11. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Jogu cvičím už dlhšiu dobu, preto bolo pre mňa rozhodovanie ohľadne cvičenia počas tehotenstva veľmi jednoduché. Gravid joga je prispôsobená tak, aby neuškodila dieťatku a mamička sa cítila zrelaxovaná a plná energie. Prístup lektorky je 100% a určite tento kurz odporúčam. Ak ste predtým jogu necvičili, odporúčam si naštudovať, čo a najmä o čom vlastne joga je. 🙂 Prostredie je príjemné a veľkým plusovým bodom je pre mňa aj parkovisko priamo pred budovou alebo v jej blízkom okolí.

 12. Hodnotenie 3 z 5

  (overený zákazník)

  Jogu som nikdy predtým necvičila, preto som nevedela, čo od gravidjogy očakávať. Chcela som si zacvičiť, posilniť svalstvo, aby som zostala v dobrej kondícii aj počas tehotenstva. Gravidjoga ma v tomto trochu sklamala, pre mňa osobne bola príliš relaxačná, málo náročná. Z tohto dôvodu som si ďalší kurz zvolila tehotenské cvičenie, a to bolo presne to, čo som čakala. Preto netvrdím, že gravidjoga bola zlá, bola skrátka iná, ako som očakávala. Atmosféra a prístup lektorky však boli vždy veľmi príjemné, aj GraviFit ako taký vrelo odporúčam.

 13. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  S gravid jogou som bola velmi spokojna, lektorka Alenka je velmi mila a cvicenie s nou bolo vzdy velmi prijemne. Keby som nemala zdravotne tazkosti tak pokracujem az do 9 mesiaca 🙂

 14. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  V gravifite som absolvovala 3 kurzy jogy s lektorkou Alenkou, ktora navodila vzdy uzasnu priatelsku atmosferu, ci prsalo alebo svietilo slnko. Po jej hodinach som odchadzala s usmevom, zrelaxovana a dobrym pocitom, ze som pre seba nieco urobila. Mozem len odporucit vsetkym maminam, ktore maju bolave krize, bedra, a potrebuju cas pre seba. Ak budem opat tehotna, urcite zavitam opat:)

 15. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  S Gravidjogou u vas a najma cvicitelkou Alenkou som velmi spokojna, urcite odporucam vsetkym maminam. Aj ked sa mi niekedy, priznam sa, na hodinu velmi nechce, vzdy som rada, ze som isla- ten pocit oddychnutia si, relaxu ale aj „ponatahovania“ a cvicenia naozaj stoji za to. Alenka je prijemna, sympaticka a vecne usmiata osoba, z ktorej ide taka dobra pohoda. Jedina vec, ku ktorej by som mala trosku vyhrady, je vyssia cena za hodinu. Ale inak som velmi spokojna a drzim vam aj nadalej palce. 🙂

 16. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Chodila som na gravidjogu ku Katy od 3m az do porodu. Joga ma zrelaxovala a uzasne pripravila na porod. V tehotenstve a po porode som bola v lepsej kondicke ako pred tehotenstvom 🙂 Urcite odporucam min 1x tyzdenne. Katka je skvela instruktorka, vrelo odporucam 🙂

 17. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Tamarka bola velmi prijemna. Velmi dobre a prijemne cvicenie pocas tehotenstva. Umoznilo mi oddychnut si, plne sa sustredit na seba a zaroven si pocvicit. Ja som chodila na jogu aj predtym, takze mi cvicenie neprislo tazke, ale s pribudajucimi tyzdnami tehotenstva uz samozrejme viac a viac. 🙂 Odporucam.

 18. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Gravid jogu pre tehotné navštevujem od 19. týždňa tehotenstva a plánujem pokračovať pravdepodobne až do pôrodu. 🙂
  Gravid jogu som predtým cvičila len trošku doma, ale nebolo to ono. Cvičenie ma veľmi baví, vždy po cvičení sa cítim plná energie
  a zatiaľ ma vôbec nebolia kríže a tehotenstvo zvládam veľmi dobre. Osobne môžem toto cvičenie pre tehotné len odporučiť,
  naša cvičiteľka Alenka je skvelá. Veľmi pozitívny a milý človek. 🙂

 19. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Gravidjogu by som odporučila každej tehulke. Ja som začala v 12.tyzdni a chodila pravidelne až do pôrodu. Mne gravidjoga veľmi pomohla, nakoľko ma hneď od začiatku tehotenstva boleli veľmi kríže. Do 2 mesiacov pravidelného cvičenia mi bolesti úplne prešli a cítila som sa fantasticky.Cvicitelky sú veľmi milé a profesionálne. Ďakujem; )

 20. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Veľmi dobré spestrenie tehotenstva. Bolo to uvoľnenie všetkých partii, ktoré sú v tehotenstve problém.
  Odporúčam 😉

 21. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  vyborne cvicenie hlavne ked vas boli chrbat. odporucam

 22. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Ja som bola maximálne spokojná, mali sme strasne zlatú cvičiteľku, ktorá tiež čakala bábätko. Keďže som počas tehotenstva pomerne rýchlo priberala, počas Gravidjogy som sa cítila, že pre seba a bábo niečo robím. Určite doporučím aj ďalej😉

 23. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Gravid joga bola pre mňa super, užila som si ju, cítila som sa veľmi dobre ako na cvičení,tak aj dlho po nom, super😉 ďakujem

 24. Hodnotenie 5 z 5

  (overený zákazník)

  Gravid joga je podla mna vyborny sposob cvicenia pre tehotne.
  Som velmi spokojna s cvicenim, s cvicitelkou Alenkou aj s tym ako sa vdaka gravid joge citim telesne i dusevne 🙂
  Preto stale v kurze pokracujem (od 4. mes az po aktualny 8. mes) 🙂
  Jana

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať komentár