Šusteková 2, Bratislava (budova polikliniky)
Šusteková 2, Bratislava (budova polikliniky)

Kvalitné zdravotné pomôcky nie sú lacná záležitosť. Ani byť nemôžu. Vďaka prenájmu máte možnosť ich plnohodnotne využívať za zlomok obstarávacej ceny. Po dobu, akú potrebujete a bez akéhokoľvek rizika.

Nemocničná odsávačka mlieka Medela Syphony

Profesionálna 2-fázová odsávačka mlieka, ktorú nájdete v každej dobrej pôrodnici. Umožňuje odsávanie mlieka aj z oboch prsníkov súčasne.

Rentálna stanica

Rentálna stanica je miesto, odkiaľ si okrem pomôcok odnesiete aj odpovede na vaše otázky. Naše sestry a pôrodné asistentky vám poskytnú odbornú radu a pomoc. Mimochodom, GraviFit je prvé a zatiaľ jediné štúdio pre tehotné na Slovensku certifikované ako rentálna stanica značky Medela. Certifikáciu získali obe naše podočky v Bratislave a Trenčíne.

Odborná pomoc priamo na mieste

Pobočky v Bratislave a Trenčíne

Platba vopred alebo po skončení výpožičky

Vyzdvihnutie priamo v štúdiu

Vážené klientky, vzhľadom na aktuálnu situáciu týkajúcu sa koronavírusu, by sme Vás radi informovali, že v našom štúdiu prerušujeme všetky aktivity. Ak máte záujem o individuálne konzultácie týkajúce sa prípravy na pôrod, radi sa s Vami spojíme online. Prosím, dajte nám vedieť na gravifit@gravifit.sk. O ďalších krokoch a aktivitách Vás budeme informovať prostredníctvom našich sociálnych sietí, webu a mailov. Ďakujeme za pochopenie. Sme v tom spolu. Buďte zdravé a zostaňte doma.
+