Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej

100,00 

Akreditovaný kurz pre sestry a pôrodné asistentky v oblasti reprodukčného zdravia podľa metódy Ľudmily Mojžišovej.

Zrušiť výber

Kategória článku: SKU: N/A

Popis

Metóda Ľudmily Mojžišovej je dnes spájaná predovšetkým s cvikmi, ktoré pomáhajú ženám s problémami neplodnosti. Ľudmila Mojžišová vychádza z pozorovania funkcie svalov okolo chrbtice. Pokiaľ nie sú precvičované ochabnú a spôsobia poruchy držania tela, vychýlenie kostrče či rotáciu panvy alebo rebier.

Aj napriek relatívnej jednoduchosti dopomohla Metóda Mojžišovej cvikov mnohým párom splodiť potomka. Je to jedna z účinných metód a terapií u žien, ktoré sa dlhodobo sa snažia otehotnieť a nedarí sa im. Dokonca ženám môže napomôcť skvalitniť ich sexuálny život tým, že ľahšie dosiahnu orgazmus pri pohlavnom styk.

Najbližšie voľné termíny

Kurz Dátum Čas Kapacita Stav
Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej 22.9. - 23.9., piatok-sobota piatok 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 13:00 15 miest voľné

Obsah kurzu

Táto metóda obsahuje 10 cvikov, ktoré sú akousi „predtehotenskou prípravou“. Pravidelným cvičením žena posilňuje panvové dno a aj brušné svaly. Toto cvičenie môže eliminovať aj následné problémy pri pôrode. Cvičenie na chrbte, bruchu a na štyroch. Naučíme sa i jednoduché cviky na krčnú a panvovú oblasť.

Lektori a miesto konania

Kurz vedie skúsená fyzioterapeutka a konateľka českej spoločnosti Inprov Brno Ing. Bc. Jana Dobiáš – Petrisková v priestoroch nášho bratislavského štúdia GraviFit

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať komentár